Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

separator

masz pytanie?
zadzwoń!

 606 308 850 

O nas

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane WOJTAS Wojciech Sowiński powstało w 2003 roku. Od początku działalności zajmujemy się montażem podłóg i drzwi, dbając o najwyższy poziom świadczonych usług. Na budowach występujemy ze znakiem SPiD, czyli Serwis Podłóg i Drzwi. Nieustannie rozwijamy naszą działalność, poszerzając ją o nowe usługi stolarskie. Dzięki temu możemy zaproponować klientom kompleksową obsługę.

 

Przede wszystkim solidność i rzetelność!

Realizując powierzone nam zadania, stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania. W naszej pracy nie akceptujemy chodzenia na skróty. Niezależnie od rodzaju projektu, wykonujemy go solidnie i rzetelnie, zwracając uwagę na najwyższą jakość użytych materiałów, prawidłową kolejność wykonywania prac, dostosowanie podejmowanych czynności do konkretnych warunków, a także precyzyjne wykończenie projektu.

 

Zaufaj profesjonalistom!

Wykonujemy prace związane z wykończeniem, konserwacją oraz renowacją powierzchni drewnianych. Gwarantujemy, że wszystkie usługi są wykonywane przez rzetelnych, zaufanych specjalistów. Naszą skuteczność w działaniu potwierdza nie tylko liczne grono zadowolonych klientów, lecz także uzyskane certyfikaty.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności, zachęcamy do kontaktu. Na wszystkie zapytania odpowiadamy regularnie.