Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

separator

masz pytanie?
zadzwoń!

 606 308 850 

Główne zalety podłóg winylowych

Podłogi winylowe to panele, które są wykonane z kilku warstw winylu. Te warstwy stanowią główny ich rdzeń. Jest jeszcze warstwa dekoracyjna – winylowa, drobno drukowana. Winyle są wielkości zwykłych paneli i imitują szerokość deski drewnianej. Każdy z nich układa się osobno na posadzkę, jak zwykłe panele. Mają niewielką grubość 3 do 7 mm. Jest to produkt ekskluzywny, dostępny jest szeroki wybór kolorystyczny imitujący drewno, czy kamień.

Zalety paneli winylowych

Na pierwszym miejscu mówimy o montażu, który jest błyskawiczny. Dzięki zastosowaniu praktycznych zatrzasków. Nie trzeba kupować drogich narzędzi. Montuje się je ręcznie. Podłoga winylowa jest ciepła w dotyku, ale również miękka, dzięki czemu chodzenie na boso jest przyjemnością. Koniec z zimnymi stopami i odmawianiem sobie przyjemności chodzenia na boso. A jak wygląda pielęgnacja paneli winylowych? Częste odkurzanie i zmywanie mopem wystarczy, aby podłoga zachowała swój blask przez wiele lat. Są one odporne na kurz i wodę. Mówi się o ich wszechstronności, dzięki czemu można je zamontować w każdym pomieszczeniu domu. Zachowają idealny wygląd nawet w najbardziej wilgotnych pomieszczeniach. Podłogi winylowe są wytrzymałe i odporne. Posiadają specjalną warstwę wierzchnią, dzięki czemu są odporne na nacisk i zużycie.

Gdzie można położyć panele winylowe?

Odpowiedź jest jednoznaczna: salon, kuchnia, łazienka, sypialnia, hole… Przede wszystkim produkt ten ma zapewnić wodoodporność. Dodatkowo jest dźwiękochłonny. Dzięki możliwości przyklejenia paneli do posadzki nie stukają one przy chodzeniu. Warstwa ochronna paneli chroni je przed ścieraniem oraz przed plamieniem. A jak wygląda kwesta zarysowań i przecięć? Cóż w kuchni zawsze może spać nóż, a panele winylowe to nadal rodzaj gumy. Jednak dostępne są specjalistyczne preparaty pokrywające, które pozwalają odnowić warstwę ochronną.